MEHTAP YAKAK / Proje Koordinatörü

MEHTAP YAKAK

Ankara doğumlu. Hacettepe Üniversitesi, İİBF, İşletme Bölümünü mezunu. 17 yıldır İstanbul’da yaşıyor. 11 yıl bankacılık sektöründe müşteri ilişkileri, satış, pazarlama, bölge satış koordinasyon ve hazine bölümlerinde çalıştı. Profesyonel ve özel hayatında önce kendi hayatının koçu olmak ve kendi yaşamında fark yaratmak, sonra da etrafında fark yaratabilmek için yaşam koçluğu ve yoga eğitmenliği eğitimleri aldı. Çok sayıda kişisel gelişim seminerine katıldı. Bu süreçte sağlıklı beslenme ve bütünsel olarak sağlıklı, dengeli yaşam konuları özel ilgi alanı oldu. Eğitimler almaya, eğitimler vermeye, öğrendiklerini paylaşmaya ve yeni şeyler öğrenmeye devam ediyor.

Yaşamının merkezinde; yoga yapmak, blog yazmak, doğaya yakın olmak, yeni yerler gezmek ve yeni insanlar tanıyarak yeni dünyalar keşfetmek , yeni şeyler öğrenmek ve öğrendiklerini paylaşmak yer alıyor.  

 

 

 

 


Paylaşmak Güzeldir


BİLGİ TALEP
Facebook

Eczacının ve Teknisyenin İhtiyacı Olan Sihirli İksirler! Eczane mühendislerine üye olabilir ve ücretsiz iksirlere ulaşabilirsiniz. ECZANE MÜHENDİSLERİFacebook

© Copyright 2014 Fortiks Created By Mandalina Online. Tüm Hakları Saklıdır.