Ecz. ZÜHTÜ ULUKAPI / Çağdaş Satış Eğitim Danışmanı

Ecz. ZÜHTÜ ULUKAPI

1975 Konya doğumlu. Lisans öğrenimini İ.Ü Eczacılık Fakültesi’nde tamamladı.

13 yıl boyunca çok uluslu bir FMCG firmasında çeşitli pozisyonlarda görev yaptı.  2003’ de Johnson Wax ile başlayan kariyerinde; Türkiye’ye bağlı olarak Konya Distribitör Yöneticiliği, İç Anadolu ve Doğu Anadolu Bölge Müdürlüğü, İstanbul ve Trakya Bölge Müdürlüğü, Zincir Müşteriler Satış Yöneticiliği, Uluslararası Müşteriler Satış Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Bugüne kadar birçok uluslararası satış sempozyumu ve eğitimine katıldı, perakende satış kanallarının hepsinde ( bakkal, benzin istasyonu, eczane, market, toptan, WEB, ulusal zincir, uluslararası zincir, discounter, hard discounter  vb)  satış organizasyonlarında yer aldı ve yönetti. Yer aldığı ve yönettiği projeler ‘ Best Practice’ olarak onaylandı ve diğer birçok ülkede uygulamaya konuldu.

2013 yılından beri Aslan Eczanesinin eczacısı ve mesul müdürü olarak çalışan Zühtü Ulukapı, aynı zamanda Fortiks Eğitim Danışmanlık bünyesinde Çağdaş Satış Danışmanlığı yapıyor ve eğitimler veriyor. 

 

 

 


Paylaşmak Güzeldir


BİLGİ TALEP
Facebook

Eczacının ve Teknisyenin İhtiyacı Olan Sihirli İksirler! Eczane mühendislerine üye olabilir ve ücretsiz iksirlere ulaşabilirsiniz. ECZANE MÜHENDİSLERİFacebook

© Copyright 2014 Fortiks Created By Mandalina Online. Tüm Hakları Saklıdır.