Dr. Ecz. ÖZDEN KASIMOĞULLARI / Medikal Eğitim Danışmanı

Dr. Ecz. ÖZDEN KASIMOĞULLARI

1974 Diyarbakır doğumlu. İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni tamamladıktan sonra, aynı fakültede Farmasötik Kimya Ana Bilim Dalı’nda master ve doktora yaptı.

1996-2007 yılları arasında Araştırma Görevlisi olarak görev aldı. Tinçel Vakfı Bursu ile ‘School of Biomedical and Natural Sciences, Nottingham Trent University’  İngiltere’de bulundu.

2007-2013 yılları arasında, BIOTA Bitkisel İlaç ve Kozmetik Laboratuvarları AŞ’de Arge Müdürlüğü ve Arge Direktörlüğü yaptı.

Yayınlanmış makaleleri bulunmakta olan Dr. Ecz. Birgül Özden Kasımoğulları bugüne kadar çok sayıda seminer verdi.

2013 yılından beri Çekmeköy’de açmış olduğu eczanesinde eczacılık yapıyor ve Fortiks Eğitim Danışmanlık bünyesinde meslektaşlarına, eczane teknisyenlerine eğitim seminerleri veriyor.

Farmasötik ve Medisinal Kimya Derneği ve İstanbul Eczacı Odası üyesi olan Birgül Özden Kasımoğulları, aynı zamanda Medipol Üniversitesi’nde ve Bezmialem Üniversitesi’nde de ders veriyor.

 

 

 


Paylaşmak Güzeldir


BİLGİ TALEP
Facebook

Eczacının ve Teknisyenin İhtiyacı Olan Sihirli İksirler! Eczane mühendislerine üye olabilir ve ücretsiz iksirlere ulaşabilirsiniz. ECZANE MÜHENDİSLERİFacebook

© Copyright 2014 Fortiks Created By Mandalina Online. Tüm Hakları Saklıdır.