Grup Eczane Danışmanlığı

Grup Eczane Danışmanlığı

Eczanelerin gerçek potansiyellerini harekete geçirebilmek için özgün reçetelerimizle yanınızdayız

Grup eczane danışmanlığı programında; eczane ziyareti ve analizler sonrası her eczaneye özel yol haritası çıkarılmaktadır. Eczanelerin genel görünümünün gelişmesi, merchandising planının yapılması, pazarlama aksiyonlarının alınması, eczane karlılığının arttırılması ile sürdürülebilir bir eczane yönetim sisteminin oluşturulması temel çalışma alanımızdır. Eczaneye özel eğitimler ile eczacı ve teknisyenlerinin örnek yetkinliğe kavuşması, hedef ve ödül sistemlerinin uygulanması ile performansın ve eczane içi iletişimin geliştirilmesi amaçlanmaktadır. 
Eczane danışmanlık programlarımız birebir gizlilik sözleşmesi ile yapılmaktadır. Tüm eğitimler ayrıca kitapçık olarak verilmektedir.

PLATİN PAKET

Eczane Danışmanı, Teknisyen Koçu ve Sağlık Eğitmeni olarak üç kişi tarafından koordine edilir. Danışmanlar tarafından her ay planlı yarım gün ziyaret edilerek sürdürülür. Program içinde genel eczane danışmanlık çalışmaları ile birebir teknisyen koçluğu ve grup yetkinlik-sağlık/OTC bilgisi eğitimleri yapılmaktadır. 

ALTIN PAKET

Eczane Danışmanı ve Teknisyen Koçu olarak iki kişi tarafından koordine edilir. Danışmanlar tarafından her ay planlı yarım gün ziyaret edilerek sürdürülür. Program içinde genel eczane danışmanlık çalışmaları ile birebir teknisyen koçluğu ve grup yetkinlik eğitimleri yapılmaktadır. 

GÜMÜŞ PAKET

Eczane Danışmanı, Teknisyen Koçu ve Sağlık Eğitmeni olarak üç kişi tarafından koordine edilir. Ziyaretsiz eczane danışmanlık hizmetidir. Danışmanlar tarafından her ay planlı toplantılarla eczane fotoğrafları ve bilgileri üzerinden değerlendirilerek sürdürülür. Program içinde genel eczane danışmanlık çalışmaları ile birebir teknisyen koçluğu ve grup yetkinlik-sağlık/OTC bilgisi eğitimleri yapılmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşınız iletisim@fortiks.com


Print Alın

Paylaşmak Güzeldir


Eczacının ve Teknisyenin İhtiyacı Olan Sihirli İksirler! Eczane mühendislerine üye olabilir ve ücretsiz iksirlere ulaşabilirsiniz. ECZANE MÜHENDİSLERİFacebook

© Copyright 2014 Fortiks Created By Mandalina Online. Tüm Hakları Saklıdır.